دانشگاه آمریکایی AUS در سوئیس

دانشگاه آمریکایی AUS در سوئیس

کشور سوئیس یکی از امن ترین و ثروتمندترین کشورهای دنیاست که تحصیل در آن می تواند آینده ای روشن و مطمئن برای هر کسی رقم بزند. با اخذ پذیرش و تحصیل در دانشگاه آمریکایی AUS در سوئیس مسیر مهاجرت و ادامه زندگی در این کشور برای شما هموار خواهد شد. شانس اخذ ویزای تحصیلی سوئیس بسیار بالاتر از کشورهایی مانند کانادا و آمریکا بوده که اخیرا متقاضیان زیادی ریجکت شده اند! این دانشگاه از موسسات آموزش عالی حساب می شود که منطقه ای بسیار مناسب از سوئیس واقع شده است. لذت زندگی کردن و درس خواندن در کشور سوئیس برای هر کسی حائز اهمیت است، و قطعا هر شخص و خانواده ای دوست دارد در چنین کشوری فوق العاده استثنایی هم درس بخواند هم زندگی کند.

برای متقاضیانی که علاقه دارند به آمریکای شمالی مهاجرت کنند، این مسیر مطمئن را به آنها نیز پیشنهاد می کنیم.
پس از چند ترم تحصیل در سوئیس می توانند قسمتی از تحصیل خود را به آمریکا انتقال داده و اهداف خود را آنجا دنبال کرد.
همچنین سوئیس مرکز اصلی بعضی از کمپانی های بزرگ دنیا بوده که پیدا کردن دوره کارآموزی پس از تحصیل را راحت تر می کند.
از آب و هوا و طبیعت زبانزد سوئیس هم نباید گذشت که دورانی فوق العاده را طی تحصیل خواهید داشت.

دانشگاه آمریکایی AUS در سوئیس

درباره دانشگاه AUS سوئیس

دانشگاه آمریکایی سوئیس AUS از موسسه های برجسته آموزشی در این کشور می باشد، که متمرکز بر رشته های تحصیلی بیزنس و زیرشاخه های آن در مقاطع کارشناسی، کارشناسی‌ ارشد و دکتری است. این دانشگاه نزدیک سواحل زیبای دریاچه ژنو در La Tour-de-Peilz و در مجاورت شهرهای بسیار مهم لوزان و ژنو واقع‌ شده است. این خود فرصت فوق العاده ای برای کار حین تحصیل و یا دوره های کارآموزی پس از تحصیل را به کارآموزان می دهد، زیرا این شهرها مرکز دفاتر اصلی بسیاری از کمپانی های بزرگ دنیا هستند.

کلاس‌ های مدرن این دانشگاه، تمام ابزارهای لازم را برای پروژه‌ های تجاری بین المللی در اختیار دانشجویان قرار می‌ دهد. دانشجویانی که در این دانشگاه تحصیل کردند یک تجربه بی‌ نظیر با دانش و ابزارهایی لازم را آموزش می بینند، تا از پس مدیریت عمومی هر سازمان تجاری بر آیند. همچنین این دانشگاه، دانشجویان را از طریق برنامه‌های شغلی پویا، آموزش می‌ دهد.

کسب مدرک دوگانه آمریکایی سوئیسی

شما با تحصیل در این دانشگاه صاحب دو مدرک یکی (Dual Degree) از دانشگاه AUS واقع در سوئیس و دیگری از دانشگاه تیفین در اوهایوی آمریکا می شوید. در این دانشگاه نسبت استاد به دانشجو تنها 1 به 7 و میزان فارغ‌التحصیلی تقریباً 95 درصد می باشد. علاوه بر این با درک نیاز به مهارت در بازار، «AUS» یک رویکرد جامع برای آموزش مدیران آینده و مهارت های رهبری ساخته توسط نهادها و کمپانی های معتبر متعدد شناخته‌شده است. این دانشگاه توسط شرکت‌های بین‌المللی و چندملیتی احاطه‌شده و به دانشجویان این فرصت را می‌دهد تا در یک محیط تجاری جهانی غوطه‌ور شوند، دانش خود را گسترش دهند و مهارت‌های کسب و کار خود را بهبود بخشند.

دانشگاه آمریکایی AUS در سوئیس

تحصیل در سوئیس

دانشگاه AUS یک دانشگاه آمریکایی-سوئیسی است و سبک آموزش این دانشگاه اروپایی، بر اساس نظام آموزشی ایالات متحده امریکا و استانداردهای برنامه بلونیا ( Bologna Process) می باشد. این دانشگاه برای دانشجویان در سه نوبت ترم های پاییز (سپتامبر)، زمستان (ژانویه) و بهار (آوریل) پذیرش دارد و دانشجویان باید مدارک خود را برای ارائه آماده نمایند.

یکی دیگر از مزیت های شرکت در برنامه های تحصیلی دانشگاه سوئیسی AUS این است که ما می توانیم پس از یک سال، ادامه تحصیل شما را به آمریکا منتقل کنیم. که از این طریق می توانید به اهداف مهاجرتی خود برسید. همچنین شما طی این دوره ها فرصت اینترنشیپ یا کارآموزی در کمپانی بزرگ دنیا که دفتر آن ها در سوئیس و گاها با فاصله ای کم از خود دانشگاه واقع شده اند، را خواهید داشت. بنابراین شانس شما برای پیدا کردن کار در سوئیس پس از اتمام دوره نیز بالا خواهد رفت.

هزینه تحصیل در دانشگاه آمریکایی AUS در سوئیس

با وجود اینکه دانشگاه آمریکایی AUS در سوئیس یک دانشگاه خصوصی است، اما هزینه تحصیل در این دانشگاه بالا نیست. یعنی در مقایسه با دانشگاه های بازرگانی آمریکایی خصوصی، هزینه تحصیل در دانشگاه آمریکایی AUS در سوئیس غیرقابل باور و استثنائی است. شهریه سالیانه دانشگاه AUS در مقاطع مختلف را در جدول زیر مشاهده کنید:

مقطعشهریه سالانه
دوره کارشناسی (سه ساله)18000 فرانک سوئیس
دوره کارشناسی ارشد (دو ساله)15000 فرانک سوئیس
دوره دکتری (سه ساله)20000 فرانک سوئیس

علاوه بر هزینه های تحصیلی که ذکر شد، موارد دیگری وجود دارد که هزینه های اجرایی و اداری دانشگاه و نیز آماده سازی درخواست ویزای دانشجویی می باشد که هزینه آن حدود CHF3500 (فرانک) است. این هزینه پس از اخذ پذیرش از دانشگاه آمریکایی AUS قابل پرداخت خواهد بود. یکی از مزیت های این دانشگاه، پرداخت شهریه پس از اخذ ویزای تحصیلی سوئیس می باشد.

دانشگاه آمریکایی AUS در سوئیس

رشته های دوره کارشناسی

دوره کارشناسی در رشته مدیریت بازرگانی (Bachelor of Science in Business Administration) در تخصص های زیر ارائه می شود.

 • مدیریت حسابداری
 • مدیریت ورزشی
 • مدیریت منابع انسانی
 • مدیریت بیزنس بین المللی
 • مدیریت بیزنس
 • مدیریت تولید و ساخت
 • مدیریت فروش
 • مدیریت فروش ورزشی

رشته های دوره کارشناسی ارشد

دوره کارشناسی ارشد MIBA در رشته مدیریت بازرگانی در تخصص های زیر ارائه می شود:

 • مدیریت حمل‌ونقل هوایی MIBA (گواهینامه IATA)
 • تحلیل داده
 • مدیریت مالی
 • رهبری و تغییر
 • مدیریت فروش
 • مراقبت بهداشت
 • مدیریت ورزشی

دکتری مدیریت کسب و کار (DBA)

دکترای مدیریت کسب‌وکار یک مدرک دکترای تحقیقی است که تمرکز آن بر شیوه‌های کاربردی تجارت و بیزنس است. رشد و توسعه برای موفقیت در تجارت بسیار مهم است. با این برنامه دکتری شما یک‌ گام از مسئولیت‌های حرفه‌ای در حال انجام خود را برای انجام تحقیقات مربوط به یک موضع مدیریتی یا مشکلی که در محل کار با آن روبرو هستید برمی‌دارید. این دیدگاه جدید به شما کمک می‌کند تا امور را از منظر دیگری مشاهده کنید و توانایی خود را در مدیریت این شرایط تقویت کنید.

تخفیف شهریه دانشگاهی AUS

با توجه به نمایندگی انحصاری موسسه نیکا ویزا در ایران، در صورت پذیرش در دانشگاه AUS از طریق موسسه ی نیکا ویزا، شهریه سالانه دانشگاه در هر مقطع تا 3000 فرانک سوئیس کسر می گردد. برای مثال در صورت واجد شرایط بودن و تخصیص کامل تخفیف از طرف نیکاویزا، شهریه سالیانه تحصیل در مقطع ارشد از 15000 به 12000 هزار فرانک کاهش می یابد.

هزینه زندگی در سوئیس

هزینه های زندگی معمولا شامل هزینه های خورد و خوراک و پوشاک و رفت و آمد و از همه مهمتر اجاره خانه می باشد. برآورد این هزینه های نشان دهنده ی آن است که هزینه زندگی ماهیانه در سوئیس بین CHF1400 الی CHF2000 (فرانک) است. اما حتما دانشجویان بین المللی این را می دانند که سوئس بهترین شرایط کاری و کسب درآمد در کل اروپا را دارد. تامین خرج و مخارج زندگی از طریق کار دانشجویی نیمه وقت در سوئیس امکان پذیر است. هر دانشجو بین المللی در سوئیس با داشتن ویزای تحصیلی این کشور اجازه کار کردن تا 15 ساعت در هفته را دارد.

آیا در سوئیس امکان کار پس از تحصیل وجود دارد؟

بله، دانشجو می تواند پس از تحصیل مشغول کار در سوئیس شود.

امکان تخفیف دانشجویی در چه صورتی وجود دارد؟

اگر دانشجو از طریق موسسه ی ما پذیرش شود، تا 3000 هزار فرانک تخفیف دانشجویی شامل متقاضی می شود.

امکان ترانسفر شدن از سوئیس به امریکا وجود دارد؟

بله. دانشجو می تواند پس از مدتی تحصیل از سوئیس به امریکا ترانسفر شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *